Her Sokağın Başında Sizi Güzel Bir Koku Karşılıyor

Bodrum’un yemyeşil, mis kokulu bahçelerinden esinlendiğimiz peyzaj çalışmamızda, her sokağa özel seçilen farklı farklı ağaç türleri bulunuyor. Kendinizi limon, mandalina, bergamut, kumkuat ve portakalların yer aldığı, adeta kocaman bir meyve bahçesinde dolaşıyormuş gibi hissedeceksiniz. Kırmızı narçiçeklerinin enerjisini ve turunçgillerin zindelik veren kokusunu içinize çektiğinizde yeniden doğmuş gibi olursunuz.

Sosyal Tesislerimizde Mutlu Anılarınızı Oluşturun!

Projemizin sosyal alanları, maliklerinin sosyal hayatlarını daha konforlu ve keyifli hale getirmek için tasarlanmış sosyal alanları kapsamaktadır. Projemiz kapsamında, parklar, bahçeler, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, çocuk kulüpleri, spa, sauna, spor sahaları, fitness merkezi, yüzme havuzları, piknik alanları ve cafe ve restoranlar gibi birçok sosyal alan bulunmaktadır.

Bu alanlar, maliklerimizin sosyal hayatını canlandırmayı ve kaliteli zaman geçirmelerini sağlamayı hedeflemektedir.

Fitness

Projemizde fitness bölümü, sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyen kullanıcıların egzersiz yapabilecekleri modern ve donanımlı bir alanı kapsamaktadır. Fitness bölümünde, maliklerimizin cardio ve güç antrenmanları için çeşitli fitness ekipmanları sunulmuştur. Kardiyo ekipmanları arasında koşu bantları, bisikletler ve eliptik makineler yer alırken, güç antrenmanları için serbest ağırlıklar, direnç makineleri ve fitness makineleri bulunmaktadır. Ayrıca, bölümde egzersiz yaparken kullanıcılara eğitmenler tarafından rehberlik edilebilecek bir danışmanlık hizmeti de sunulacaktır.